Poptávka

GEALAN CAIRE® smart

Inteligentní větrání se zpětným získáváním tepla

GEALAN-CAIRE® smart je aktivní decentralizovaný větrací systém s efektivní rekuperací tepla pro stávající i nové budovy, který splňuje nejvyšší nároky na ventilaci a energetickou účinnost.

Aktivní a inteligentní větrání pro optimální klima

Jakmile senzory zaznamenají odchylku teploty a vlhkosti vnitřního klimatu, systém spustí nasávání čerstvého vzduchu. Aktivní větrání umožňuje výměnu velkého objemu vzduchu, je proto ideální pro energeticky účinné větrání větších prostor.

  • úspora energie, větrání + rekuperace tepla
  • zdravé klima místnosti, účinný vzduchový filtr
  • ochrana před vlhkostí, alergiemi, hmyzem a hlukem
  • maximální bezpečnost
  • nezávislý provoz
  • snadné ovládání včetně ovládání přes mobilní aplikaci

Variabilní způsoby instalace, elegantní vzhled

Aktivní dvoucestná větrací jednotka je integrována přímo do okenního systému: na boku nebo nahoře, s viditelným, barevně sladěným profilem krytu. Může být instalována také pod izolaci a pod omítku. Komponenty systému jsou dostupní v různých barevných provedeních a površích, aby dokonale ladily k vašemu oknu. Základní část nasazovacího kanálu, kterou lze rozšířit pomocí adaptéru o mřížce 20 mm, umožňuje bezproblémovou instalaci do tepelně izolačního kompozitního systému bez ohledu na to, jak silná je izolační vrstva. Viditelné zůstávají pouze úzké mřížky vstupu a výstupu vzduchu v podhledu okna.

Rekuperace tepla

GEALAN-CAIRE® smart splňuje nejvyšší nároky na energetickou účinnost, protože pracuje s rekuperací tepla. V křížovém výměníku s vysokou účinností až 89 % se nepřímo setkává vzduch z exteriéru i interiéru. Nasávaný vzduch se předehřívá, díky čemuž dochází k úsporám energie.

 

Snadné ovládání

Systém můžete pohodlně ovládat pomocí mobilní aplikace ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu a snadno jej integrovat do vašeho inteligentního domácího systému. Aplikace jsou k dispozici pro operační systémy Android i iOS.

Technické informace

Větrací technika
Aktivní WRG
Průtok vzduchu
4–50 m3 / hodinu, nezávisle na vnějším tlaku vzduchu

Nahlédněte do aktuálního katalogu

Zobrazit

Navštivte naše poradenské centrum

Více o poradenském centru