Poptávka

O nás

Individuální přístup, maximální kvalita

Už od roku 1997 výrábíme okna a dveře v souladu s nejnovějšími trendy a neustále se zvyšujícími standardy kvality.

Váš projekt s vámi probereme do nejmenšího detailu

Okna nejsou jen o vzhledu a několika technických parametrech. Využijte našich zkušeností a dokonalého přehledu o možnostech na trhu. Navrhneme pro vás optimální řešení vyladěné do posledního detailu.

  • poradíme s návaznostmi na stínicí techniku
  • navrhneme různé alternativy, vysvětlíme jejich přednosti
  • v případě potřeby probereme s dodavatelem stavby, jak připravit stavební otvory
  • dohlédneme na kvalitu montáže

Produktové a firemní novinky

Získejte dotaci na výměnu oken | Nová zelená úsporám

Víte, že na výměnu oken a dveří můžete čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám? Celkově tak na vašem projektu ušetříte desetitisíce až statisíce korun.

Rádi vám poradíme, jak na to a pomůžeme připravit potřebné podklady.

 

Informační leták

Nový průvodce výběrem okenních skel

Vytvořili jsme přehledného průvodce výběrem okenních skel.

Kvalita skel výrazně ovlivňuje váš komfort bydlení i spotřebu energií.

Podívejte se, jaké možnosti máte k dispozici.

Zvyšujeme kvalitu výroby

V lednu 2022 jsme v našem výrobním závodě ve Zlonicích zahájili výstavbu nové propojovací haly o rozloze 400m2. Sloužit bude jako nový prostor pro expedici výrobků, díky tomu se nám otevírají možnosti pro další modernizaci výroby.

Nově přepravujeme okna bezpečněji

Pořídili jsme nové nákladní vozidlo s hydraulickou rukou, které zajišťuje transport nových oken bez nutnosti překládání. Díky hydraulické ruce dostaneme okna na stojanech z výroby až do vzdálenosti 15 metrů od vozidla. Eliminujeme tak riziko poškození oken při manipulaci.

Slavíme 25 let od založení firmy

Zkušenosti na trhu sbíráme už celých 25 let. Za tu dobu jsme se proměnili od prodejců a montérů v přední české výrobce oken, z garáže jsme se přesunuli do moderních prostor, které neustále rozšiřujeme, a místo stovek dnes vyrobíme desetitisíce oken. Překonali jsme nejednu krizi, výrazně rozšířili sortiment a otevřeli nové poradenské centrum v Dobřejovicích u Prahy, kde poskytujeme kompletní poradenství nejen k pořízení oken.

Co se ale nijak nezměnilo je rodinná povaha firmy a také náš důraz na poctivý přístup a vysokou kvalitu výroby i montáže. Udržujeme si přehled o novinkách na trhu a díky tomu umíme našim zákazníkům poradit s volbou vhodného a ekonomického řešení pro jejich projekt. Okna jsou naše vášeň – a věříme, že je to na naší práci poznat.

Video profil

Jaká kritéria zohledňujeme při návrhu řešení

Vysoká kvalita výroby a inovace

Firma s rodinnou tradicí i duchem

Přestože dnes působíme po celé republice, naším domovem zůstávají Zlonice u Slaného. Hlásíme se k odkazu kvalitní řemeslné práce prvorepublikových rodinných firem a v rodinném duchu udržujeme i celkovou firemní atmosféru.

Přinášíme novinky na český trh

Jak jsme rostli

Nejste si jistí, jaký typ oken zvolit? Ozvěte se

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a zapojte nás do vašeho projektu. Poradíme s nejvhodnějším řešením, na místě zaměříme a probereme s realizátorem stavby ideální způsob instalace.