Vorlíček – SUPER LOCK | Okna Vorlíček
Poptávka

Vorlíček – SUPER LOCK

Okna a dveře pro váš bezpečný domov

Představujeme nové koncepční řešení Vorlíček SUPER LOCK pro maximální zabezpečení vašich oken a dveří.

Vorlíček SUPER LOCK – okna a dveře pro váš bezpečný domov

Odolnost oken a dveří je nutným předpokladem bezpečí vašeho domova. Nezáleží, jestli bydlíte v bytě nebo v domě. Nabídkou řešení Vorlíček SUPER LOCK zdůrazňujeme bezpečnost oken a dveří ve všech jejich aspektech.

Z čeho jsme při řešení SUPER LOCK vycházeli?

Zloději jsou chytří

Jednou z nejčastějších cest zlodějů dovnitř jsou okna, protože jsou chráněná nedostatečně nebo vůbec. Přičemž vypáčit běžné okno za pomoci obyčejného šroubováku trvá pouhé 2 minuty!

Zobrazit více

Děti jsou zvídavé

Přiskříplé prstíky nejsou zdaleka to nejhorší, co se může dětem doma přihodit. Kombinací prvků zvýšené bezpečnosti SUPER LOCK snížíte riziko poranění na minimum a taky zamezíte fatálním pádům z oken.

Zobrazit více

A nejvíce úrazů se stává doma

I kdyby se podařilo rozbít lepená či kalená bezpečnostní skla (což je naprosto nepravděpodobné), jejich střepy nejsou vůbec nebezpečné. Drží pohromadě a strukturou připomínají rozbitá okna automobilů.

Zobrazit více

Bezpečnost dětí a maximální ochrana před zloději na prvním místě

Loni došlo v České republice k 72 vloupáním denně, což je průměrně jedno vloupání každých 20 minut.

Názor, že okna odolná proti vloupání jsou drahá, je předsudek. Mnohem dráž vás může vyjít lehkovážnost. Efektivní a cenově dostupné řešení je přitom standardem bez příplatků u všech našich plastových oken a balkonových dveří.

Ty většinou představují pro zloděje nejjednodušší cestu dovnitř. Ale pokud se domníváte, že nejslabším článkem bezpečného domova z nich dělá sklo, často vnímané jako velice křehký materiál, pak jste na omylu! Praktiky zlodějů vás zcela jistě překvapí.

Jen připomínáme, že úrazy dětí v domácnosti s fatálními následky bohužel stále nejsou ojedinělé, i když stačí málo, aby se jim předešlo. Proto klademe nemalý důraz také na téma zabezpečení oken a dveří pro ochranu dětí.

Bezpečnostní prvky SUPER LOCK

Při výrobě našich oken jsme vždy zařazovali inovativní prvky pro zvýšení jejich bezpečnosti. Nabídkou řešení Vorlíček SUPER LOCK tak navazujeme na tradici a ještě výrazněji zdůrazňujeme bezpečnost oken ve všech jejích aspektech.

 

Roman Vorlíček, obchodní ředitel

Chybí vám nějaká informace?
Zeptejte se na cokoliv.

E-mail *
Co pro vás můžeme udělat?
Odeslat

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává VORLÍČEK – PLAST s.r.o., IČO 25 11 56 26, se sídlem Zlonice, K Vypichu 551, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Zásady pro nakládání s osobními údaji najdete v patičce webu. Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o nabídku produktů v nabídce naší společnosti a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 12 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na info@vorlicek-plast.cz

Nebo zavolejte!

Zákaznická linka zdarma

800 555 339

(Po–Pá 8:00–17:00)