Okna Vorlíček
Poptávka

Kvalitní česká výroba a roky zkušeností ve službách vašeho projektu

Díky oknům a dveřím váš dům vidí a dýchá, dostává svůj charakter – a také správně funguje. Vyrábíme a dodáváme okna a dveře, které odpovídají nejmodernějším trendům.

Jsme smluvními partnery výrobců

Získejte spolehlivého partnera s citem pro váš projekt a vášní pro inovace

Náš závazek? Dodat vám to nejlepší řešení na trhu. Přinášíme řadu inovací, které otevírají nové možnosti architektům a zvyšují komfort bydlení.

Více

Nahlédněte do aktuálního katalogu

Zobrazit

Poraďte se s našimi odborníky

Nezávazně poptat

Produktové a firemní novinky

Získejte dotaci na výměnu oken | Nová zelená úsporám

Víte, že na výměnu oken a dveří můžete čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám? Celkově tak na vašem projektu ušetříte desetitisíce až statisíce korun.

Rádi vám poradíme, jak na to a pomůžeme připravit potřebné podklady.

 

Informační leták

Nový průvodce výběrem okenních skel

Vytvořili jsme přehledného průvodce výběrem okenních skel.

Kvalita skel výrazně ovlivňuje váš komfort bydlení i spotřebu energií. Podívejte se, jaké možnosti máte k dispozici.

 

Zvyšujeme kvalitu výroby

V lednu 2022 jsme v našem výrobním závodě ve Zlonicích zahájili výstavbu nové propojovací haly o rozloze 400m2. Sloužit bude jako nový prostor pro expedici výrobků, díky tomu se nám otevírají možnosti pro další modernizaci výroby.

Nově přepravujeme okna bezpečněji

Pořídili jsme nové nákladní vozidlo s hydraulickou rukou, které zajišťuje transport nových oken bez nutnosti překládání. Díky hydraulické ruce dostaneme okna na stojanech z výroby až do vzdálenosti 15 metrů od vozidla. Eliminujeme tak riziko poškození oken při manipulaci.

Slavíme 25 let od založení firmy

Zkušenosti na trhu sbíráme už celých 25 let. Za tu dobu jsme se proměnili od prodejců a montérů v přední české výrobce oken, z garáže jsme se přesunuli do moderních prostor, které neustále rozšiřujeme, a místo stovek dnes vyrobíme desetitisíce oken. Překonali jsme nejednu krizi, výrazně rozšířili sortiment a otevřeli nový showroom v Dobřejovicích u Prahy, kde poskytujeme kompletní poradenství nejen k pořízení oken.

Co se ale nijak nezměnilo je rodinná povaha firmy a také náš důraz na poctivý přístup a vysokou kvalitu výroby i montáže. Udržujeme si přehled o novinkách na trhu a díky tomu umíme našim zákazníkům poradit s volbou vhodného a ekonomického řešení pro jejich projekt. Okna jsou naše vášeň – a věříme, že je to na naší práci poznat.

Vyrábíme ve Zlonicích, prodáváme a montujeme po celých Čechách

Zobrazit síť prodejců
1997

od našeho založení neustále usilujeme o zvyšování kvality a spokojenosti našich zákazníků

97 %

spokojenost našich zákazníků podle www.hodnoceni-prace.cz

cca 2100

úspěšně realizovaných zakázek každý rok

Maximální kvalita a inovace

Naše okna vám vydrží roky a ušetří náklady za vytápění či chlazení. Pečlivě hlídáme celý proces – od konzultace projektu přes výrobu až po montáž. Neustále inovujeme, abychom vždy nabízeli to nejlepší na trhu.

Zvýšená bezpečnost a odolnost

Už v základní variantě jsou naše okna a dveře osazena nadstandardními bezpečnostními prvky. Pro zajištění maximální bezpečnosti vašeho domova (zahrnuje jak ochranu před vloupáním, tak ochranu dětí před úrazem) máme vlastní koncepční řešení VORLÍČEK SUPER LOCK.

Osobní přístup: váš projekt probereme do posledního detailu

Každý dům se chová jinak a pro každý stavební otvor existují různé možnosti, jak řešit návaznost oken na stavbu i na stínicí techniku. Využijte roky našich zkušeností. Víme, na co si dát pozor, navrhneme pro vás optimální řešení.

Navštivte některý z našich showroomů

Showroom Praha

Michal Pařízek
K Herinku 370
251 01 Dobřejovice
parizek@vorlicek-plast.cz
+420 605 201 938
Více o showroomu »

Showroom Zlonice

Petr Ingriš
K Vypichu 551
273 71 Zlonice u Slaného
ingris@vorlicek-plast.cz
+420 605 201 929

Kde je naše práce vidět