Poptávka

Vorlíček – SUPER LOCK

Jak zajistit okna a dveře pro bezpečnost dětí

Představujeme nové koncepční řešení Vorlíček SUPER LOCK pro maximální zabezpečení vašich oken a dveří.

Vorlíček SUPER LOCK – okna a dveře pro váš bezpečný domov

Odolnost oken a dveří je nutným předpokladem bezpečí vašeho domova. Nezáleží, jestli bydlíte v bytě nebo v domě. Nabídkou řešení Vorlíček SUPER LOCK zdůrazňujeme bezpečnost oken a dveří ve všech jejich aspektech. 

Jakou cenu jste ochotni zaplatit?

Nejvíce péče a lásky v každém ohledu věnujeme svým dětem. Děti jsou zvědavá stvoření – stačí chvíle nepozornosti a neštěstí s fatálními následky je na světě. Rozdíl v ceně oken a dveří s bezpečnostními prvky je přitom zanedbatelný.

Dokáže se malé dítě chovat bezpečně?

Už v prvním roku života dítě rozumí zákazu „NESMÍŠ“. Ale i pokud se malé dítě pohybuje samo od sebe v nějakém smyslu bezpečně (rozumně), není radno předpokládat, že to dělá zcela vědomě. 

Zbavte se rizik – nikdy toho nebudete litovat

Zamykací klika nejen, že nedovolí otevřít okna nebo balkon při vloupání, ale také zvyšuje bezpečnost pro malé děti. Další možností, která nahrazuje zamykací kličku, je dětská pojistka, neboli okenní klika s omezeným pohybem madla. Jde o jednoduché uzamykatelné zajištění v dolním rohu okenního křídla, které dovolí okno pouze vyklopit, nikoliv otevřít.

Okna nejsou pro malé badatele jedinou léčkou. Okenní křídla velkých portálů balkonů a teras jsou velmi těžká a při manipulaci mají značnou setrvačnost. Zamezit úrazu především těch nejmladších pomáhá řada pokročilých systémů automatické regulace otevírání a zavírání.

Zaujalo vás téma bezpečnosti?

Přečtěte si naše další články na toto téma.

Chybí vám nějaká informace?
Zeptejte se na cokoliv.

E-mail *
Co pro vás můžeme udělat?
Odeslat

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává VORLÍČEK – PLAST s.r.o., IČO 25 11 56 26, se sídlem Zlonice, K Vypichu 551, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Zásady pro nakládání s osobními údaji najdete v patičce webu. Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o nabídku produktů v nabídce naší společnosti a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 12 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na info@vorlicek-plast.cz

Nebo zavolejte!

Zákaznická linka zdarma

800 555 339

(Po–Pá 7:00–15:30)